Найбільш сприятливі умови для життя та відпочинку виявились одразу у двох містах. У рейтингу найздоровіших перше місце розділили Стокгольм (Швеція) та Фару (Португалія). За висновками експертів, саме вони є лідерами із найнижчим рівнем забруднення повітря і найвищим рівнем щастя серед мешканців.

Цікаво Названо 10 найкращих міст світу для цифрових кочівників: хто очолив рейтинг

Які міста очолити рейтинг найздоровіших у світі

Столиця Швеції очолила рейтинг завдяки прекрасній системі харчування. Журналісти підкреслили, що місцеві мешканці мають доступ до різноманітних свіжих продуктів, особливо риби. Крім цього, Стокгольм – надзвичайно зелене місто з високою якістю повітря. Відтак жителі мають можливість часто прогулюватися та займатися спортом просто неба.

Поруч зі Стокгольмом на верхівці рейтингу опинилося ще одне місто – Фару, що у Португалії. Сприятливі погодні умови, мальовничі пляжі та місцева кухня, яка пропонує розмаїття свіжих овочів та фруктів, робить локацію ідеальною для життя та відпочинку.

Фару в Португалії: комфортний клімат і чудове харчування / Фото Moving To Portugal

Помірний клімат та розмірений темп життя вивів на третє місце фінське місто Гельсінкі. До речі, Фінляндія вже не перший рік потрапляє до списків найщасливіших країн світу.

Також до цьогорічного рейтингу найздоровіших потрапили аж три міста Іспанії. Кожне з них заслуговує на вашу увагу, якщо ви бажаєте відпочити з користю для здоров'я і душі.

Загалом десятка найздоровіших міст світу у 2023 році має такий вигляд:

1-2. Стокгольм (Швеція) / Фару (Португалія),

3. Гельсінкі (Фінляндія),

4. Мадрид (Іспанія),

5. Рейк'явік (Ісландія),

6. Тель-Авів (Ізраїль),

7. Лас-Вегас (США),

8. Лісабон (Португалія),

9. Малага (Іспанія),

10. Севілья (Іспанія).