Тож, щоб добре подумати й вирішити, чи їхати в одну із локацій, чи все ж обрати тихіші, але нічим не гірші місця, був складений рейтинг найбільш переоцінених міст світу. Їх визначили на основі відгуків мандрівників на різних платформах.

Читайте також Названо найвпливовіше туристичне місто світу: хто посів першу сходинку в рейтингу

Міста світу, які розчаровують туристів

Так, на вершині антирейтингу опинився Бангкок. Ймовірність того, що мандрівники відчують розчарування після відвідин столиці Таїланду оцінили в 16,6%. Крім того, найбільшим розчарування назвали вулицю Каосан, яка вважається меккою для бекпекерів, що шукають собі недороге житло та розваги на будь-який смак.

На другому місті опинився турецький курорт Анталія та Сінгапур. Згідно з аналізом, найбільшими розчаруваннями серед мандрівників стали аквапарк Water Planet і двокілометрова торгова вулиця Orchard Road відповідно.

Також до десятки потрапили Лондон і Париж, які розділили 8 місце з ймовірністю розчарувати туристів 13,8%. У столиці Великої Британії пам'яткою, яка, швидше за все, змушувала відвідувачів хотіти більшого визнали колесо огляду "Лондонське око", а у французькій столиці – богемний район Монмартр.

10 найбільш переоцінених міст

  1. Бангкок, Таїланд (16,6%)
  2. Анталія, Туреччина (16,5%)
  3. Сінгапур (15,8%)
  4. Мюнхен, Німеччина (15,7%)
  5. Ріміні, Італія (14,2%)
  6. Маямі, США (13,9%)
  7. Мумбаї, Індія (13,9%)
  8. Лондон, Велика Британія (13,8%)
  9. Париж, Франція (13,8%)
  10. Токіо, Японія (13,6%)