Так, у Державній міграційній службі України повідомили про продовження терміну дії паспорту для перетину кордону на 5 років з 1 березня поточного року. Таку постанову ухвалив Кабінет міністрів на тлі зухвалої повномасштабної війни Росії проти України та введеним воєнним станом.

І ще Цифри збільшуються: скільки громадян України виїхали до Чехії за останні дні

Крім цього, у відомстві зазначили, що у свій документ батьки чи законний опікун можуть вклеїти фото дітей. Потрібно також вказати й їхні персональні дані. Це засвідчить особу дітей та підтвердить громадянство України.

Продовження строку дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників, здійснюють територіальні органи/територіальні підрозділи ДМС, а також посольства та консульські установи України, – йдеться у повідомленні.

До слова, на сайтах чи сторінках Держаної міграційної служби України у соцмережах ви зараз не знайдете адрес підрозділів. Їх прибрали задля безпеки, оскільки ворог підступний і, можливо, серед планів окупантів є й отримання конфіденційної інформації про наших громадян.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!