В Австрії запропонували річний безплатний проїзд на весь громадський транспорт за татуювання на кліматичну тематику. Таку акцію проводить Klimaticket, який зазвичай надає знижки на проїзд у громадському транспорті та потягах.

До теми У Португалії запускають єдиний квиток на потяги

Тату-проїзний

Татуювання-проїзний має бути набите за одним із шаблонів Klimaticket. Вони стосуються екологічної тематики, скорочення викидів та зміни клімату. Тату можна було зробити на кількох музичних фестивалях абсолютно безкоштовно. Але є важлива умова: дозволено лише повнолітнім.

Ініціативу підтримала очільниця Міністерства з питань захисту клімату Леонора Гевесслер. Акцію одразу розкритикували у місцевих ЗМІ, соцмережах, а також кілька австрійських урядовців. Вони вважають, що це заохочення до безвідповідальної поведінки.

Це така показова акція? Мотивувати молодь робити татуювання?
— написав один із користувачів у інстаграмі під постом про кліматичні тату.

З акаунту Klimaticket просто відповіли – "‎персональна відповідальність".

Представники компанії заявили, що акцію з татуюваннями "‎сприйняли позитивно" і певний попит на неї був. Кліматичні тату заради безплатного проїзду зробили 6 людей. Але після критики, яка полилася на організацію від журналістів та урядовців, вони не впевнені, що готові повторити це наступного року.