Ситуація ще сумніша, якщо діти через війну стали свідками вбивств або втратили когось із рідних. Очевидно, їм необхідна психологічна реабілітація. Таку можна пройти у таборі Gen.Camp в Іспанії.

Читайте також Зберігається ентузіазм чи росте відраза: як поляки ставляться до перебування українців у Польщі

Як взяти участь в таборі

Gen.Camp – це оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України. Тому участь в таборі можуть взяти діти з таких локацій.

Організатори зазначають, що у цьому таборі спеціалісти допомагають дітям подолати травму війни та повернути радість дитинства. Табір розташований на мальовничому сході Іспанії. З дітьми працюють лікарі з України та Ізраїлю.

Ці діти стали свідками вбивств, втратили обох або одного з батьків, пережили жахіття окупації, вижили під ракетними обстрілами та потребують якнайшвидшої психологічної допомоги,
– наголошують у громадській організації.

Програма реабілітації триває 30 днів. Впродовж цього терміну діти:

  • проходять когнітивно-поведінкову терапію;
  • арттерапію;
  • анімалотерапію (з тваринами);
  • терапію апаратом Tomatis за індивідуальними програмами.

Як зауважують, діти можуть проходити психологічну реабілітацію як в групах, так й індивідуально. Все залежить від потреб конкретної дитини.

Також кожна дитина має окремого спеціаліста, який створює її психологічний профіль, й педагогічну програму реабілітації.