Swiss зробить інтернет у літаку безкоштовним для всіх пасажирів

Під час безкоштовного доступу мандрівники зможуть отримувати та надсилати тестові та графічні повідомлення через месенджери. Для цього необхідно під'єднатися до мережі Wi-Fi на борту літака, через яку забезпечується зв'язок.

Читайте також Європа змінює правила "безвізу": скільки доведеться платити за в'їзд до ЄС з 2024 року

Трафік у безкоштовному пакеті не обмежений. Обмінюватися повідомленнями можна з будь-якої платформи – мобільного телефону, планшета чи ноутбука.

Комерційний директор Swiss Тамур Гударзі Пур заявив, що пасажири зможуть залишатися на зв'язку зі своїми сім'ями, друзями або бізнес-партнерами під час усього польоту.

Мандрівники, які захочуть відкрити вебсайти та переглянути відео, можуть сплатити пакет без обмежень – 4 години доступу коштуватимуть 29 доларів, пакет на весь переліт – 40 доларів.

У Swiss зазначають, що для платних пакетів діятиме обмеження лише на перегляд сервісів із потоковим відео. Це зроблено для того, щоб усі пасажири на борту могли отримати доступ до Інтернету з адекватною швидкістю.

Air France пропонує пасажирам не везти свій багаж до аеропорту

Багаж для рейсів Air France у Парижі тепер можна здавати безпосередньо у місті чи передмістях. Зовсім не обов'язково тягнути валізу з собою до термінала. Скористатись унікальною послугою зможуть пасажири, які мають рейс з аеропорту "‎Париж — Шарль-де-Голль".

Здати валізу в центрі Парижа можна в період від 30 до 4 годин до вильоту. Послуга доступна в п'яти паризьких готелях та великих виставкових центрах. Однак Air France налаштована зробити можливим такий варіант, щоб пасажири могли здавати багаж прямо вдома. Також планують поширити цю опцію й на ще один популярний французький аеропорт – "Орлі".

Цікаво, що стежити за переміщенням своїх речей пасажири зможуть у мобільному додатку авіакомпанії. Для цього потрібно лише натиснути "‎Follow my bag". Послуга — платна, здати одну валізу коштує 25 євро, а дві – 35 євро.