У Сопоті створили нетипову школу для батьків з України

Тому, щоб допомогти батькам, які потребують підтримки у вихованні дітей, у польському місті Сопот відкрили нетипову школу. Розповідаємо, в чому її особливість.

Читайте також Українських трудових мігрантів у Польщі стає більше: яку роботу пропонують за кордоном

Так, проєкт покликаний підтримати насамперед жінок з дітьми, які втекли від війни в Україні і ще не встигли адаптуватися в Польщі.

У школі батькам надаватимуть матеріальну й психологічну допомогу, підтримку у вихованні дітей. Також дорослі отримають необхідні знання з побудови здорових стосунків з їхніми дітьми, особливо підліткового віку, та інші методичні поради з виховання. Це стане можливим завдяки регулярним зустрічам з психологом, які будуть відбуватися в межах програми.

Діти, які приїхали до нас з України, багато місяців живуть у великій напрузі, як і їхні батьки... Це може негативно вплинути на їхній психічний стан. Тому в рамках зустрічей ми підійматимемо, зокрема, питання формування їхньої стресостійкості,
зазначає віцепрезидентка Сопота Магдалена Чаржинська-Яхім.

Заняття під керівництвом україномовного психолога відбуватимуться раз на тиждень, щовівторка, о 18:00 у Кризовому пункті MOPS у Сопоті (адреса: al. Niepodległości 876).

Відвідування школи для батьків безкоштовне. Наразі заняття заплановані до кінця року, але, якщо буде попит, то їх продовжать.