Для допомоги громадянам України у такі важкі хвилини створили волонтерський проєкт "Книга пам'яті померлих за кордоном українців". Небайдужі люди допомагають українцям, чиї родичі відійшли у вічність на теренах Італії.

Дізнавайтеся також Як за кордоном не стати жертвою торгівлі людьми: важливі поради від психологині Сінді Ромін

Детальніше про волонтерський проєкт

За посередництва проєкту "Книга пам'яті померлих за кордоном українців" відбувається збір фінансової допомоги для сімей, які втратили близьку людину в Італії. Йдеться про кошти на перевезення тіла, кремацію, поховання або надання рекомендацій щодо перевірених ритуальних служб.

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися за номером телефону 097-805-85-67 (контактна особа – пан Михайло). Також організатори запрошують приєднатися до сторінки "Книги пам'яті померлих за кордоном українців" у фейсбуці. Там можна довідатися актуальну інформацію, відомості про померлих за кордоном та фахові поради про те, що робити, якщо людина померла в Італії чи в інших країнах за кордоном.

В Італії волонтерський проєкт допомагає українців, в яких померли родичі / Зображення з фейсбук-сторінки "Книги пам'яті померлих за кордоном українців"