SkyUp запустить регулярні рейси в ЄС у 2024 році

Перевізник уже одержав європейський сертифікат. Зараз компанія працює над програмним забезпеченням, щоб мати зв'язок з усіма аеропортами. Про це повідомив голова авіакомпанії Дмитро Сєроухов.

Читайте також Wizz Air змінює умови безкоштовної реєстрації: що потрібно врахувати

До кінця літа 2023 року плануємо відкрити продажі на наступний літній сезон, це вже будуть регулярні рейси. Тобто влітку 2024 року ми почнемо оперування в ЄС,
сказав топменеджер в інтерв'ю одному з українських видань.

Так, квитки планують розпочати продавати наприкінці 2023-го. Рейси запустять улітку 2024-го.

Куди літатимуть літаки, наразі невідомо. Інформація має з'явитися протягом року.

Що ще планує SkyUp

Лоукостер почав працювати над створенням дочки у Євросоюзі ще торік. Європейський сертифікат, який вже отримано, спростить роботу авіакомпанії у Європі.

Крім того, SkyUp хоче вийти на ринок Північної Америки. Тут авіакомпанія планує здавати авіалайнери місцевим операторам у мокрий лізинг – тобто літаки разом з українськими екіпажами.

Ми вже на шляху до отримання авторизації і почали цей процес кілька місяців тому. Очікуємо, що до осені отримаємо сертифікати й зможемо взимку надавати свої літаки у вет-ліз і для цієї частини світу,
— додав керівник SkyUp.

Наразі флот українського SkyUp за офіційними даними авіакомпанії складається з 12 літаків Boeing 737. Фактичний флот включає 10 авіалайнерів, оскільки два літаки заблоковані в аеропорту Хартума в Судані. Мальтійська SkyUp MT літає на одному Boeing 737, який отримала з парку материнської компанії.