За даними TransferGo, за 45 днів воєнних подій на картки українських банків надійшло понад 50 мільйонів євро приватних грошових переказів. Найчастіше кошти надсилали з Польщі, Литви, Німеччини, Угорщини та Великої Британії.

До теми Як миттєво та безплатно надіслати кошти в Україну

Як українці здійснюють грошові перекази з-за кордону

З 24 лютого 2022 року українські мігранти та клієнти з інших країн здійснили понад 400 000 транзакцій. Цікаво, що до вторгнення в Україну користувачі робили грошові перекази рідше та більшими сумами.

Остання статистика така: один користувач сервісу зробив в середньому по три перекази на суму близько 130 євро. Загалом обсяг грошових переказів в Україну у першому кварталі 2022 року зріс на 18% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

З початку війни українці за кордоном стали частіше надсилати кошти на Батьківщину / Фото Pexels

Як TransferGo підтримав українців

З початку війни компанія TransferGo скасувала комісії за миттєві перекази в Україну. Тож українці за кордоном отримали можливість надсилати кошти за кілька хвилин та безплатно на картки та IBAN всіх українських банків. Пропозиція діє навіть якщо карткою користуються за кордоном.

Окрім того, TransferGo забезпечує перекази без жодних додаткових оплат та комісій на рахунки перевірених благодійних організацій, які підтримують Україну та українців у Європі. Таким чином впродовж 30 днів від нападу на Україну через платформу було реалізовано переказів на понад 20 тисяч євро до 16 організацій.

Надання грошової допомоги Україні є життєво необхідним та важливим. Ми скасували всі оплати за миттєві перекази на картки українських банків, а також зробили можливим безкоштовно переказувати кошти на до перевірених благодійних організацій, зокрема й до Гуманітарного фонду НБУ. Додатково, нам вдалося допомогти Посольству України у Великій Британії в організації проєкту With Ukraine, що зібрав понад 350 тисяч євро допомоги,
– поділився СЕО та співзасновник компанії Даумантас Двілінскас.

Даумантас Двілінскас / Фото TransferGo

Про компанію TransferGo

TransferGo є одним з перших міжнародних сервісів, що зупинив перекази в Росію після 24 лютого 2022 року та скасував комісію за миттєві перекази на українські картки та банківські рахунки.

Компанія заснована у 2021 році, є одним з найшвидших та найбезпечніших сервісів грошових переказів у Європі. Обслуговує 3,5 мільйона користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі та Варшаві та штаб-квартирою в Лондоні.

Це перша загальноєвропейська компанія, яка може гарантувати, що гроші будуть доставлені одержувачу протягом 30 хвилин. На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot TransferGo отримав оцінку "відмінно" і досяг 96-відсоткового п'ятизіркового рейтингу.

У вересні минулого року TransferGo отримав нагороду Cross border solution of the year на конференції Global Payments Day 2021 у Києві. А в жовтні 2021 року міжнародна платіжна система TransferGo була зареєстрована в Національному Банку України.