Працівники Надоджанського відділу прикордонної служби нагадали чоловіку, що з часу його минулих відвідин Польщі він заборгував державі чималу суму коштів. Правоохоронці запропонували українцю обрати для себе покарання – сплатити штраф разом з пенею на місці, або ж анулювати його, відсидівши 5 днів у слідчому ізоляторі.

Читайте також Від праці на заводі пральних машин до власного SMM-агентства: досвід українки у Польщі

Українець без вагань погодився сплатити непогашений штраф на місці. Сума, разом з пенею за протермінування оплати, склала 650 злотих. Після цього львів'янина відпустили.

Як встановили співробітники прикордонної служби під час перевірки документів, 32-річний українець не сплатив штраф, виписаний раніше за порушення положень кримінально-податкового кодексу Польщі,
– повідомив прессекретар Надоджанського відділу прикордонної служби.

Нагадаємо, що штрафи за порушення у Польщі необхідно сплачувати протягом 7 днів від моменту їх отримання. Ті, хто погашають заборгованість невчасно, згодом потерпають від серйозніших наслідків.

Детальніше про те, як влаштована штрафна система Польщі, і як оплатити штраф у республіці, у залежності від його виду – читайте у матеріалі.