Незвичайне повідомлення отримали працівники четвертого відділку поліції у польському місті Лодзь. Їх поінформували про конфліктну ситуацію в одному з місцевих басейнів.

Цікаво Працює на заводі й знімає відео для тіктоку: як 22-річний українець став популярним у Польщі

Детальніше про інцидент

20-річна клієнтка одного з місцевих басейнів зайшла у роздягальню. Там дівчина помітила, що з сусідньої кабінки визирає рука з увімкненим телефоном. Камера була націлена просто на неї.

Відвідувачка одягнулася та стала очікувати під дверима цієї кабінки, аби з'ясувати, хто і навіщо її знімав. Через деякий час дверцята відчинив хлопець. Він проігнорував питання дівчини про те, з якою метою він її сфотографував. Єдиною його реакцією був сміх над ситуацією.

Оскільки пояснити свою поведінку та видалити фото юнак не спромігся, клієнтка басейну викликала на місце поліцію з вимогою затримати горе-жартівника, адже той порушив її немайнові права.

Винуватцем конфлікту виявився 25-річний чоловік. За свій необдуманий вчинок йому доведеться постати перед судом. Серед ймовірних покарань може бути навіть позбавлення волі терміном до 5 років.

Це цікаво! Чи легко українським та іноземним підприємцям захистити права в Україні: дивіться відео