Урочисте святкування відбулося у Вільнюсі 17 і 18 вересня. Спочатку засновники сервісу грошових переказів та керівники ключових відділів виступили в офісі компанії. Після офіційної частини співробітники насолоджувалися активними іграми на свіжому повітрі.

Актуально Польща відкрита для українців: як із цієї країни надсилати гроші рідним із вигодою для себе

Як колектив TransferGo святкував 9 річницю заснування компанії

СЕО TransferGo Даумантас Двілінскас зазначив, що День народження компанії означає для нього набагато більше, ніж власний День народження. З приємними емоціями він пригадав, з чого все починалося.

Це емоційний день для мене! Наша пригода почалася 9 років тому, 18 вересня 2012 року, о четвертій ранку, коли я, Арнас, Едвінас та Юстинас запустили першу вебверсію нашого сервісу. Ми сперечалися до самого ранку,
– розповів Даумантас Двілінскас.

СЕО компанії зауважив, що у віці 22 – 24 років продав усе, що у нього на той час було, аби дати собі можливість займатися власною справою. А коли Даумантасу було 23, він відхилив перспективну пропозицію роботи від однієї з литовських компаній. Зараз чоловік переконаний, що це було одним з найправильніших рішень у його житті.

TransferGo урочисто відсвяткував 9-річчя у Вільнюсі / Фото TransferGo

Своїми враженнями від святкування поділився менеджер з маркетингу TransferGo Юрій Синенький. Він висловився, зокрема, про плани щодо українського ринку та заінтригував хорошими новинами, які компанія скоро оголосить.

Ми не бачились з колегами ще з березня 2020 року, відколи почалась пандемія. І нарешті змогли всі зустрітись у Вільнюсі, щоб відсвяткувати 9 років компанії. Було надзвичайно приємно зустріти колег з Лондона, Стамбула, Берліну та розділити радість Дня народження улюбленої компанії. Для нас підготували дуже насичену програму – з іграми, нагородженнями та різноманітними активностями у Вільнюсі й за містом. Можу сказати, що це було просто неймовірно! І тепер, заряджені новими емоціями, ми готові будувати найкращий фінансовий сервіс. У нас доволі амбітні плани на майбутнє, і вже зовсім скоро ми поділимось дуже приємними новинами від TransferGo. А наразі – налаштовані активно розвивати український ринок та допомагати українським користувачам з переказами коштів в Україну,
– зазначив Юрій Синенький.

Корпоративне зібрання TransferGo відбувалося у невимушеній, теплій атмосфері. Гості почували себе, мов на родинному святі. На цих яскравих фото можна побачити життєрадісних людей, які від душі веселяться, наче діти. Та кожне з цих усміхнених облич – важливий працівник, професіонал, який докладає максимум зусиль, аби користувач отримав якісні послуги й використав свої чесно і важко зароблені гроші за призначенням.

Працівники TransferGo активно святкували День народження компанії / Фото TransferGo

TransferGo у цифрах

Міжнародна компанія TransferGo не лише полегшує процес переказу коштів для понад мільйона користувачів з України, а й підтримує мігрантів різними ініціативами, всіляко допомагає їм адаптуватися у новій країні. Тому серед українців додаток користується шаленою популярністю.

Загальна кількість зареєстрованих користувачів сервісу сягає понад 2,5 мільйони осіб. Грошовий потік в Україну від трудових мігрантів за 2017 – 2021 роки склав більше ніж 750 мільйонів євро. Він зростав з кожним роком, зокрема й під час карантину, і продовжує цю позитивну тенденцію. Адже кількість прихильників TransferGo впевнено збільшується щодня, особливо серед українців, які проживають за кордоном.

Звернення до українських користувачів з приводу Дня народження TransferGo: дивіться відео