Одне з ключових питань, які турбують мігрантів, стосується здійснення міжнародних грошових переказів. Люди хочуть фінансово підтримувати рідних на Батьківщині, але при цьому не втрачати частину зароблених важкою працею грошей через високі комісії чи невигідний курс. Тож Закордон 24 вирішив розповісти про те, як не лише переказати кошти родині, а й заробити на цьому.

Цікаво Про власну справу, нерухомість у Польщі та родинні цінності: історія української сім'ї з Варшави

Хто і як може перетнути польський кордон

З 9 вересня Польща відкриває свої кордони для туристів з України, вакцинованими Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca або Jonson&Jonson. Вільно подорожувати можна з біометричним паспортом, страховкою і COVID-сертифікатом, перекладеним англійською або польською мовами.

Невакцинованим людям доведеться пройти 10-денний карантин (термін можна зменшити, якщо зробити на сьомий день ПЛР-тест).

Звільнили від обов'язкового карантину у Польщі такі категорії населення:

 • осіб, які перехворіли на коронавірус і можуть це підтвердити документально;
 • водіїв і членів екіпажів авіа-, залізничного, судноплавного й автомобільного транспорту;
 • студентів, які навчаються в польських вишах;
 • дипломатів;
 • медиків;
 • сезонних працівників;
 • спортсменів і тренерів;
 • суддів;
 • акредитованих журналістів;
 • осіб, які мають дозвіл на постійне проживання або карту резидента країни-члена ЄС.

Сезонні працівники з 9 вересня можуть їхати в Польщу по біометрії / Фото Unsplash

Який сервіс обрати для переказу грошей

При виборі платіжної системи для переказу коштів українським мігрантам важливі такі критерії:

 • зручність;
 • вигода;
 • швидкість;
 • безпека;
 • наявність бонусних програм.

Перелічені умови повністю задовольняє сервіс TransferGo. Додаток використовують понад 2,5 мільйона клієнтів по всьому світу. Він має зрозумілий інтерфейс, не стягує прихованих доплат, має потужні механізми захисту коштів та професійну службу підтримки, працівники якої володіють 9 мовами, зокрема українською та російською.

Зручні грошові перекази можна робити за допомогою смартфону / Фото TransferGo

Як заробити на грошових переказах

TransferGo пропонує не лише найвигідніші умови міжнародних грошових переказів, але й дає можливість клієнтам отримувати бонуси за запрошення друзів. В особистому кабінеті користувачі можуть знайти унікальний реферальний код (або лінк), за допомогою якого й вдасться накопичувати реальні гроші на рахунок.

Щоб заробити з TransferGo, потрібно виконати такі нескладні дії:

 1. Розказати своїм друзям та колегам по роботі про переваги використання сервісу TransferGo.
 2. Знайти свій код запрошення у розділі "Запросити" на сторінці особистого акаунту.
 3. Поділитися реферальним кодом за допомогою соціальних мереж та месенджерів.
 4. Отримати свою винагороду після реєстрації з унікальним кодом та першого переказу нового користувача.

Після успішних транзакцій потрібно повернутися до розділу "Запросити" та заповнити свої дані для виплат. Бонус буде зарахований протягом 5 робочих днів після надсилання запиту.

Таким чином можна отримувати бонус у розмірі 22 євро щоразу, коли друг чи знайомий користувача переказує мінімум 115 євро з однієї валюти в іншу в перші 6 місяців після реєстрації.

Як заробляти на грошових переказах / Скриншот сервісу TransferGo

Відгуки клієнтів, які вже заробляють з TransferGo

Юрій Мельник вже 5 років користується сервісом TransferGo. Чоловік родом із Вінниці. Останні 4 роки працює в Польщі.

Юрій пересилає кошти батькам в Україну майже щомісяця. Каже, робить це лише з TransferGo через відсутність комісії за умов не термінових переказів, оперативність сервісу та вигідну реферальну програму.

Крім того, Юрію вдалося уже кілька разів вигравати у різноманітних конкурсах та розіграшах від компанії, які проводилися на офіційних ресурсах TransferGo Ukraine.

Юрій запрошує нових користувачів до сервісу за своїм унікальним кодом щодня. Так, з 2018 року він розповів про TransferGo 4 020 людям, 1 307 з яких скористалися сервісом та принесли йому гроші.

Зазвичай я ділюся своїм кодом у соціальних мережах. Найбільше за місяць вдалося отримати близько 1 700 євро, а загалом на реферальній програмі я вже заробив майже 15 000 євро,
– ділиться своїм досвідом вінничанин.

Про позитивний досвід використання TransferGo також розповів уродженець Дніпра Олександр Полянський. У 2017 році чоловік жив та працював у Польщі, а рідним на Батьківщину переказував кошти щомісяця.

Зараз Олександр вже не здійснює міжнародні грошові перекази, бо повернувся жити в Україну. Але на реферальній програмі з TransferGo продовжує заробляти. Понад 6 000 людей вже скористалися його запрошенням. При цьому понад 1 000 з них здійснили перекази, за які Олександр отримав бонусні гроші.

Багато користувачів вже заробляють з реферальною програмою TransferGo / Фото Unsplash