Санкції залишили пасажирів Аерофлота без розваг та інтернету

Так, найбільша авіакомпанія Росії "Аерофлот" припинила послугу розваг на бортах підсанкційних літаків. Тепер пасажири не зможуть дивитися фільми чи виходити в інтернет під час польоту.

Читайте також Попри санкції: ще одна країна хоче приймати російських туристів і очікує напливу

Повідомляємо, що на наших літаках А320/321 і В737 буде тимчасово недоступне підключення до стримінгових розважальних систем (на персональних гаджетах через локальне Wi-Fi-з'єднання),
– написали у телеграм-каналі авіакомпанії.

Зазначається, що причина у відмові закордонних постачальників від надання цієї послуги. Тим часом пасажирам рекомендують читати книгу, медитувати, "почистити" зайві фото в телефоні.

Авіаперевізник заявив, що хоче відновити роботу розважальної системи до Нового року та працює "над вітчизняним рішенням".

Як було раніше

До російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року "Аерофлот" надавав можливість пасажирам під'єднатися до бортової мережі Wi-Fi. Після цього пасажири могли переглядати фільми або виходити в інтернет.

Сервіс надавався на літаках європейського виробництва Airbus A320, A321 та американського виробництва Boeing 737.

Вже у березні 2022 року іноземні провайдери перестали обслуговувати обладнання та надавати авіакомпанії оновлення програмного забезпечення, яке необхідне для роботи стримінгових систем. Локальна мережа Wi-Fi з розважальним контентом у літаках працювала ще декілька місяців, восени її відключили.