У конкурсі розіграють 25 призів – інтерактивних пакетів, до яких входять ноутбуки, відеопроєктори та інтерактивні дошки. Перевагу матимуть вчителі, які викладають у секціях з викладанням рідної української мови та літератури.

Читайте також Як отримати карту побиту у Польщі: експертка відповіла на найпоширеніші запитання

Як взяти участь

Охочі взяти участь у конкурсі повинні подати до однієї з повітових філій СУР коротке резюме. У ньому, окрім загальних даних про учасника, потрібно вказати:

  • результати, отримані у професійній сфері за останні два роки діяльності;
  • інформацію щодо участі вчителя з учнями у культурно-освітніх заходах (конкурсах, олімпіадах, фестивалях, проєктах тощо), проведених СУР;
  • інформацію про співпрацю з організацією.

Подати заявку на участь можна до 15 листопада. Переможців оголосять 20 листопада 2021 року.

Повний текст публікації СУР:

З нагоди Дня української мови, який відзначається в Румунії 9 листопада, Союз українців Румунії організовує конкурс "Кращий вчитель української мови".

У конкурсі можуть брати участь вчителі української мови та літератури (а також вихователі) шкіл з українською мовою викладання. У процесі відбору перевагу матимуть вчителі, які викладають у секціях з викладанням рідної української мови та літератури.

Усі бажаючі взяти участь у конкурсі повинні до 15 листопада 2021 року подати до однієї з повітових філій СУР коротке резюме, в якому, крім загальних даних учасника, також буду зазначені: 1. Результати, отримані в професійному плані за останні 2 (два) роки діяльності (2019/2020 та 2020/2021); 2. Інформація щодо участі з учнями у культурно-освітніх заходах (шкільних конкурсах, олімпіадах, фестивалях, таборах, освітніх проєктах тощо), проведених СУР; 3. Співпраця з СУР.

У конкурсі розігруються 25 призів – інтерактивних пакетів, що складаються з інтерактивної дошки, відеопроектора та ноутбука. Переможці будуть оголошені 20 листопада 2021 року.

Бажаємо успіху учасникам!