Тетяна Велічко живе на іншому континенті вже 16 років. Вперше жінка потрапила у Єгипет у 2002 році. Під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху вона познайомилася з майбутнім чоловіком. Це і спонукало її залишитися жити в іншій країні.

Схоже Історії українців, які переїхали у Португалію: плюси і мінуси життя за кордоном

Особливості життя в Шарм-ель-Шейху

Тетяна Велічко розповіла, що її чоловік єгиптянин за паспортом, але насправді є бедуїном. Бедуїни – це араби, які живуть у пустелі. Їхні традицій мають давню історію.

Тетяна поділилася, що її чоловік шанує звичаї, але дає їй право вибору. Тому вона не покриває голову та веде блог, де розповідає про своє життя у Єгипті.

Українка також підкреслила, що у бедуїнській культурі обов'язки чоловіків та жінок у сім'ях відрізняються. Жінки займаються домом та вихованням дітей, а чоловіки забезпечують сім'ї.


Бедуїни живуть у єгипетських пустелях / Фото Unsplash


Тетяна Велічко / Cкріншот з відео програми "Сніданок з 1+1"

За словами Тетяни, їй не було важко звикнути до іншої культури. Вона з легкістю прийняла звичаї бедуїнів. Каже, що велику роль у швидкій адаптації зіграли молодість та кохання.

Також Тетяна Велічко розповіла про ситуацію з коронавірусом у Шарм-ель-Шейху. Вона вважає, що відпочивати на цьому курорті зараз безпечно. Всі туристи прилітають з ПЛР-тестами, а в кожному готелі є приміщення з умовами для комфортної ізоляції інфікованих мешканців. Через це шанси заразитися вірусом під час відпочинку є невеликими.


Готелі Шарм-ель-Шейху мають спеціальні ізольовані номери для тих, хто хворіє на коронавірус / Фото Unsplash