Твердження "Я зароблю більше на касі в Lidl" все частіше зустрічається в розмовах жителів Варшави, які обговорюють роботу та зарплату. Це питання хорошого піару торгової мережі? Чи Lidl й справді може запропонувати конкурентноспроможну зарплату?

Читайте також Великий успіх починається з маленьких кроків: як хлопець з Волині досягнув успіху в Польщі

"Я отримаю більше на касі в Lidl": чи виправдана така кар’єрна заява у Польщі

Після 15 років у державній школі я буду заробляти стільки ж, скільки працівник супермаркету на першому контракті, тому часто думаю про роботу на касі,
– говорить вчителька з Варшави.

А й справді – 3,4 тисячі злотих на місяць отримає новий працівник у варшавських магазинах Lidl. Через два роки на цій же посаді він зароблятиме уже 3,7 тисячі злотих. А це – на 600 злотих більше, ніж у вчителя та на тисячу злотих менше, ніж у працівника музею.

Ба більше, ті, хто надовго пов'язав свою кар'єру з мережевими магазинами, можуть розраховувати на щорічне збільшення зарплати у кілька сотень злотих. Керівник магазину після двох років роботи може розраховувати не лише на службовий автомобіль, а й на зарплату у розмірі 5000 злотих на місяць. Територіальний менеджер заробляє в середньому 7100 злотих на руки.

Переваги, які отримують працівники Lidl

  • Швидкий кар'єрний ріст;
  • Приватне медичне обслуговування та страховку;
  • Карту MultiSport
  • Різдвяні ваучери;
  • Дитячі набори та одяг;
  • Доступ до юридичних, фінансових та психологічних консультацій у рамках свого пакета.