Так, на іспанському ринку праці потрібні працівники сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу, лікарі, будівельники, спеціалісти з сільського господарства. І якщо висококваліфікованих та вузьких спеціалістів на роботу запрошують іноземні компанії на роботу, то куди йти студентам, які хочуть підзаробити та іноземцям, що мають право на працевлаштування?

І ще Найважче півріччя в українській історії: що змінилося у грошових переказах з-за кордону

Ким найчастіше працюють українці в Іспанії

Чоловіки йдуть на будівництво (як широкого профілю, так і на вузькі спеціальності: електрики, сантехніки, обслуговування кондиціонерів тощо) ремонт машин, садівники, послуги трансферу, ремонт техніки, кухарі, фотографи, прибирання басейнів.

Для жінок – це прибирання, доглядання за літніми людьми, няні, перукарні та нігтьові послуги, фотографи, догляд за будинком, кухарі, офіціанти, посудомийниці.

Ще дуже багато хто починає працювати з нерухомістю: продаж, короткострокова і довгострокова оренда. Якщо це літня оренда – то заселення / виселення гостей, введення сайтів бронювання.

Де шукати роботу в Іспанії для тих, хто не знає мови

  • Агенції з працевлаштування, серед яких відомими та авторитетними вважаються Flexi Plan, Adecco, Alta Gestion.
  • Інтернет. Увагу варто звернути на сайти для діаспор, які в соціальних мережах мають власні групи, або створюють спеціальні сайти в мережі.
  • За допомогою друзів та знайомих.
  • Через оголошення на спеціалізованих сайтах, пабліках, групах, газетах.
  • Стажування в іспанській фірмі.

Вам може бути цікаво – Зеленський встановив дедлайн для вступу в ЄС: дивіться відео