Запрошуємо вас у віртуальну подорож європейськими різдвяними ярмарками. В центрі нашої уваги – найкрасивіші ялинки, які дарують святковий настрій і місцевим жителям, і туристам.

Читайте також Різдво в Італії: які незвичайні традиції та що в італійців на святковому столі

Найгарніші ялинки Європи

Крайова (Румунія)

Незвичайна ялинка прикрашає головну площу міста Крайова в Румунії. Вона ніби зійшла зі сторінок казок Андерсена. На дереві сяють маленькі будиночки, які мають магічний вигляд. Цікаве новорічне дерево доповнили яскравою ілюмінацією на площі, атракціонами та ковзанкою. Тому цей святковий ансамбль приваблює туристів з інших міст до румунської Крайової.

Ялинка в Румунії

Казкове дерево у Румунії / Фото Primaria Municipiului Craiova

Лондон (Велика Британія)

Лондон традиційно вважається "‎королем" Різдва. Столиця Британії незрівнянно прикрашає місто до свят і є одним із кращих місць для зимової відпустки. Ефектних ялинок у місті є кілька: на Трафальгарській площі, в Ковент-Гардені або на ринку Ліденхолл. Обирайте собі будь-яку і вона точно не розчарує. Дерево для Трафальгарської площі традиційно доставляють із Норвегії.

Ялинка в Лондоні

Ялинка на Трафальгарській площі є найвищою у Британії / Фото з інстаграму carldoeslondon

Відень (Австрія)

У Відні десятки різдвяних ярмарків. Столиця Австрії заслужено є одним із найпопулярніших міст для зимової відпустки або вікенду. За традицією з 1959 року федеральні землі Австрії дарують Відню різдвяну ялинку. Цього року дерево презентував Зальцбург. Саме з цієї землі у столицю привезли 32-метрову красуню, якій 130 років.

Ялинка у Відні

Різдвяна ялинка у Відні / Фото Ventura

Варшава (Польща)

Варшавський різдвяний ярмарок – це справжня насолода для любителів традицій, ілюмінації й смаколиків. Окрім ялинки-красуні на площі працює ковзанка просто неба, відкрили ятки з солодощами та глінтвейном і засвітили святкові інсталяції.

Ялинка у Варшаві

Святкова ялинка на Замковій площі / Фото warsawinsider.pl

Будапешт (Угорщина)

Щороку Будапешт вкладає в оздоблення міста значні кошти під час різдвяних свят. Якщо ви шукаєте місце, де казкова атмосфера відчувається на максимум, заплануйте подорож до Будапешта.

Розкішна різдвяна ялинка перед угорським парламентом є ідеальною відправною точкою для прогулянок Будапештом. Але прикрашених красунь у столиці є кілька, тому не втрачайте можливість помилуватися новорічним деревом біля Базиліки Святого Іштвана.

Ялинка в Будапешті

Ялинка в Будапешті / Фото з інстаграму budapest_hungary

Прага (Чехія)

В період Адвенту Прага така особлива і романтична. Чудова ялинка біля Кафедрального собору створює настрій для пражан і туристів. Різдвяний ярмарок Празького граду вважається одним з найкращих у Європі. Щодня тут відбуваються святкові заходи в центрі яких – головна міська ялинка.

Ялинка в Празі

Святкове дерево в Празі / Фото X (Twitter) City of Prague

Це були кілька з найкрасивіших різдвяних ялинок Європи. Звісно, є ще десятки міст, які можуть похизуватися чарівними святковими деревами. І, безперечно, саме церемонії запалювання вогнів на ялинках та відкриття ярмарків є одними із найулюбленіших моментів Адвенту.