У Празі засудили чоловіка, який дрилем пошкоджував українські авто

Йому доведеться викласти 100 000 крон (близько 4 200 євро). Поліція затримала пражанина у вересні 2022 року безпосередньо після скоєння чергового злочину.

Читайте також "Нелояльні погляди": Литва позбавила 135 росіян права на постійне проживання в країні

За даними поліції, з середини квітня до початку вересня 2022 року він за допомогою дриля пошкодив 35 шин у двох десятків автомобілів з українськими номерами.

Дриль у чоловіка конфіскували, судовий вирок вже набув чинності.

Обвинуваченому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років за пошкодження чужого майна на ґрунті ненависті до українців, однак йому пощастило – виписали лише штраф.

Українські автівки у Відні розмалювали символом агресії РФ

У Відні невідомі нанесли на авто з українськими номерами літеру "‎Z". Австрійська поліція розпочала розслідування і вже шукає порушників.

Акт вандалізму зафіксували на ранок у віденському районі Донауштадт. Символ "‎Z" помітили на шістьох автівках з українськими номерами. У віденській поліції підтвердили: станом на сьогодні розслідують 6 справ за підозрою у пошкодженні майна невідомими зловмисниками. Державне відомство з питань захисту конституції та боротьби з тероризмом також було поінформоване про цей інцидент.

У Німеччині жінку з дитиною висадили з потяга

Українка Анастасія Гудима їхала міжміським потягом до німецького Оснабрюка. Але під час перевірки квитків жінка потрапила у неприємну ситуацію.

Анастасія планувала доїхати з Клоппенбурга до міста Оснабрюк, а там пересісти на автобус. Але не склалося: провідниця висадила жінку з сином із поїзда, а речі – винесла на платформу. Чому Анастасія вбачає в цій ситуації дискримінацію через те, що вона українка – читайте за посиланням.