Польща планує поступово знімати обмеження до літа. Цей план можливо реалізувати за умови, що кількість вакцинованих осіб збільшуватиметься, а кількість нових випадків заражень коронавірусом зменшуватиметься.

Актуально Польські лікарі зробили важливе звернення щодо вакцинації проти COVID-19: головні пункти

Пом'якшення обмежень для дітей

З 19 квітня 2021 року школи, садочки та ясла знову будуть відчиненими. Діти всіх вікових категорій зможуть повноцінно відвідувати заняття.

Також з цієї дати дітям та підліткам буде дозволено брати участь у спортивних змаганнях, що проводяться відповідною польською спортивною асоціацією.

З 19 квітня 2021 року школи, садочки та ясла у Польщі відновлять роботу / Фото Unsplash

Пом'якшення обмежень для спортсменів

Що стосується дорослого населення, то уряд дозволить займатися спортом у відкритих спортивних установах, але з обмеженням до 25 осіб. Цей дозвіл набуде чинності з 26 квітня 2021 року.

Діяльність спортивних установ поки обмежується лише професійним спортом. Усі спортивні заходи можуть відбуватися без участі громадськості.

Тренажерні зали, фітнес-клуби, танцювальні студії, гірськолижні траси, басейни, сауни, масажні кабінети та солярії продовжують бути зачиненими.

З 19 квітня 2021 року у Польщі послаблять карантинні обмеження для занять спортом / Фото inpoland.net.pl

Пом'якшення обмежень для закладів розміщення

Готелі, хостели та інші заклади розміщення до 3 травня 2021 року роботу не відновлять. Винятками є житлові місця, які надаються в рамках ділових поїздок для медиків, водіїв, військовослужбовців чи державних службовців.

Польські заклади розміщення до 3 травня 2021 року роботу не відновлять / Фото Unsplash