За даними прикордонників, найбільше пасажиропотік зріс на західному напрямку. Це – актуальна інформація станом на неділю, 9 січня.

Цікаво Як не потрапити в халепу під час роботи у Польщі: поради досвідченої менеджерки

Варто зауважити, що більше українців виїжджають за кордон, аніж приїжджають звідти. Така ситуація найбільш характерна для ділянок кордону з країнами Європейського союзу.

Що відбувається на пунктах пропуску

  • У черзі перед пунктами пропуску "Краківець", "Шегині" та "Грушів" – від 80 до 150 автомобілів (як легковиків, так і вантажівок)
  • Натомість у деяких пунктах пропуску скупчення людей узагалі немає. Мовиться про "Ягодин", "Устилуг", "Угринів" та "Смільницю".

Що радять прикордонники

У ДПСУ порадили мандрівникам обирати ті пункти пропуску, де найменше накопичення авто, якщо є така можливість. Прикордонники також нагадали, що у Краківці, Шегинях, Раві-Руській та Ягодині працюють мобільні лабораторії, де роблять тести на коронавірус. Їхніми послугами можуть скористатися ті, хто не встиг зробити це за 24 години до в'їзду в Польщу.

У прикордонній службі підкреслили, що збільшили кількість прикордонних нарядів. Там сподіваються, що це дозволить пришвидшити процес пропуску через кордон й при цьому він відповідатиме усім критеріям безпеки.