Паризьку оперу Гарньє можна буде забронювати на Airbnb

Прихильники цього твору мистецтва зможуть піти слідами "le Fantôme" і замовити ніч у міфічному підземному світі, де все почалося – історичний палац Гарньє Опера в Парижі. Зупинитись в опері можна буде лише на одну ніч – 16 липня.

Дивіться також "Дім дракона": де знімали приквел серіалу "Гра престолів"

Гостям запропонують зупинитися у найбільшій оперній ложі – Ложі пошани – яку переробили до спальні. До "програми" також входить:

  • екскурсія закритими місцями опери, зокрема до архівів та підземного озера, де живе Привид, про якого йдеться у відомому романі;
  • екскурсія приватними танцювальними студіями під карнизом культової будівлі опери, де гості зможуть насолодитися мальовничими видами на паризький горизонт;
  • балет-перформанс з артистом Opera de Paris;
  • ексклюзивний концерт від Паризької оперної академії;
  • вечеря в історичній репетиційній кімнаті Foyer de la Danse за сценою.

Який вигляд мають "Ложі пошани", облаштовані спеціально для бронювання / Фото Airbnb

Як забронювати

Прихильники можуть подати запит на бронювання ночівлі в середу, 1 березня 2023 року, з 18:00 за центральноєвропейським часом на airbnb.com/ореra. Перебування відбудеться в неділю, 16 липня 2023 року. Ця одна ніч коштуватиме 37 євро. Максимальне розміщення – дві особи.

Щоб надіслати запит на бронювання, гість, який здійснює бронювання, повинен мати підтверджений профіль Airbnb, хороший досвід на платформі та бути повнолітнім.

Про Паризьку оперу

Паризька опера була живим центром творчості вже понад 350 років і відома якістю та різноманітністю своїх програм у Палаці Гарньє та Опері Бастилії, а також унікальною архітектурою своїх двох театрів, які відкриті для відвідувачів протягом дня.

Щосезону Опера представляє понад 400 балетних, оперних і концертних вистав для майже 900 тисяч глядачів, а також програму, присвячену юній аудиторії, завдяки щоденній праці 1 800 співробітників.