Так, у Польщі та інших країнах набула чинності постанова №678, яку 10 червня прийняв Кабінет Міністрів України. Це експериментальний проєкт, в рамках якого підрозділи державного підприємства "Документ", прийматимуть в українців за кордоном заявки та видаватимуть ID-картки та закордонні паспорти України.

Це цікаво Нині модно бути здоровим: історія юної українки, яка заснувала мережу салонів масажу в Варшаві

Де можна подати документи

Стаціонарний центр працюватиме у Варшаві в ТЦ Blue City, який знайдете за адресою al. Jerozolimkie 179. Прийом заявок розпочнеться з серпня. Робочий графік – з понеділка до суботи включно з 10:00 до 19:00.

А поки заяву-анкету на оформлення документів можна подати за допомогою чотирьох мобільних комплексів (спеціально облаштовані мікроавтобуси) із засобами криптографічного захисту інформації.

Терміни виготовлення та вартість послуг

Через непросту логістику у зв'язку з воєнним станом "Паспортний сервіс" пропонує такі терміни виготовлення:

  • до 45 робочих днів для звичайного виготовлення
  • до 20 робочих днів – для термінового.

Вартість послуг орієнтовно наближена до вартості оформлення документів закордонними дипломатичними установами – від 2500 гривень. Оплата здійснюватиметься безпосередньо на місці. При цьому готівкою розрахуватися не можна. Для здійснення переказу коштів необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки.

Що буде з пальним у найближчі місяці: дивіться невтішний прогноз експерта у свіжому відео