Так, з 24 лютого українські мігранти та користувачі з інших країн через сервіс TransferGo перевели в Україну близько 175 мільйонів євро, що становить 1,4 мільйона євро на день. Левова частка грошових переказів надійшла з Польщі. Крім цього, значну частку коштів відправили в Україну з Литви, Чехії, Німеччини, Великої Британії, Угорщини, Словаччини та Естонії.

І ще Як українцям купити автомобіль у Польщі: важливі поради

Фінансова підтримка, що надходить, зростає щомісяця: на 6 – 8% збільшується кількість транзакцій, починаючи з лютого 2022 року. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року, коли традиційно трудові мігранти приїжджали на сезонні роботи, у лютому – червні 2022 року помітний суттєвий ріст обсягу транзакцій – на 155 – 168%.

Середня сума переказу дещо зменшилася у порівнянні з довоєнним періодом. Значна частина переказів припадає на фінансову підтримку армії, кошти відправляють також на потреби тероборони у різних регіонах України, гуманітарну допомогу та перекази рідним й близьким в Україні. Користувачі TransferGo активно долучилися до збору коштів на "Народний Байрактар" від Благодійного фонду Сергія Притули.

Останні кілька місяців TransferGo підтримував переселенців з України найкращим із відомих нам способів – забезпечуючи миттєві безкоштовні грошові перекази в Україну, оперативно реагуючи на запити клієнтів, полегшуючи благодійним організаціям у країнах ЄС та Посольству України у Великій Британії можливість отримати пожертви для допомоги переселенцям в Україні та за її межами,
– коментує СЕО і співзасновник компанії Даумантас Двілінскас.

Він також додав, що в додатку TransferGo оперативно з'явився рахунок Національного банку України, аби користувачам було зручніше відправляти будь-яку суму на потреби ЗСУ.


СЕО і співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас / Фото TransferGo

Що відомо про компанію TransferGo

TransferGo – один з перших міжнародних сервісів грошових переказів, який зупинив перекази в Росію після 24 лютого 2022 року та скасував комісію за миттєві перекази на українські картки та банківські рахунки.

Заснований у 2012 році, TransferGo – один із найшвидших та найбезпечніших сервісів грошових переказів у Європі та перша загальноєвропейська компанія, яка може гарантувати, що гроші будуть доставлені одержувачу протягом 30 хвилин. На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot компанія отримала оцінку "Відмінно" та отримала 96-відсотковий п'ятизірковий рейтинг.

У вересні 2021 року TransferGo отримав нагороду "Cross border solution of the year" на конференції Global Payments Day 2021 у Києві.

У жовтні 2021 року міжнародна платіжна система TransferGo була зареєстрована в Національному банку України.

Наразі компанія обслуговує 4 мільйони користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі, Варшаві та штаб-квартирою в Лондоні.


Користуватися TransferGo швидко та легко / Фото інстаграм TransferGo