Неподалік Тракаю відкрили найдовшу босоногу стежку

Стежка розташована в селі Александрішкі Тракайського району – це 46 кілометрів від Вільнюса. Довжина стежки – 2,1 кілометра.

Читайте також Є нові тренди: які напрямки стануть популярними серед туристів у 2040 році

Ми щодня ходимо у взутті, яке часто сковує нас. Сучасні люди вже давно не уявляють собі прогулянки без того чи іншого взуття... Прийшовши на "Босоніжку", ви розслабите втомлені ноги. Новий досвід не тільки додасть енергії, але й піде на користь здоров'ю,
– йдеться у повідомленні.

Маршрут босоніж Александрішкес – це чудова розвага і водночас можливість відвернутися від часто гнітючих буднів та турбот. Прогулюючись стежкою, туристи відпочинуть, переживуть багато несподіваних відчуттів та емоцій, й відновлять внутрішній спокій.

В Литві неподалік Тракая відкрили найдовшу стежку для ходьби босоніж
В Литві неподалік міста Тракай відкрили найдовшу стежку для ходьби босоніж / Фото madeinvilnius.lt

Стежка проходить у лісі, тож її можна відчути чуттєво: помилуватися природними краєвидами, послухати веселий спів птахів, торкнутися ногами землі і не тільки. Так, стежка складається з 87 різних поверхонь, серед них:

  • каміння,
  • гілки дерев,
  • шишки
  • цеглини,
  • бетон.

На стежці є ділянки різних поверхонь
На стежці є ділянки різних поверхонь / Фото madeinvilnius.lt

На стежці є як тверді та грубі, так і м'які поверхні. Після прогулянки можна вимити ноги теплою водою.

Стежка розташована неподалік Тракая
Стежка розташована неподалік від міста Тракай / Фото madeinvilnius.lt

Стежку можуть відвідати і дорослі, і діти. Біля стежки є безплатне паркування.

Мережу приголомшив плавучий басейн із хвилями в Італії

Басейн для серфінгу UNIT є одним із найкрутіших пристроїв техніки, які зараз викликають хвилі – в прямому сенсі. По всьому світу відкривають такі атракції, зацікавлюючи ще більше іноземців і поціновувачів такого виду спорту як серфінг.

Позайматися таким серфінгом можна на озері в Італії. Завдяки новій технології швидкої хвилі під назвою Unit Surf тепер і в озері поблизу Мілана є хвиля. Wakeparadise – це назва парку для серфінгу та канатного спорту, розташованого прямо біля аеропорту Лінате.