Це вдвічі більший показник, ніж за цей самий період минулого року. Уже, на жаль, традиційно, найбільше нелегалів серед громадян України.

Читайте також Переїзд у Польщу з дітьми: на що звернути увагу – досвід українки

Детальна статистика

Зокрема через пандемію коронавірусу та спрощену процедуру перевірок на міждержавних кордонах, поліція Чехії фіксує поступове збільшення кількості нелегальних мігрантів з липня минулого року.

У першому півріччі 2021 року правоохоронцями було виявлено понад 3 000 незаконних мігрантів з України. Окрім цього, поліція затримувала громадян таких країн, як Молдова, Афганістан та Грузія. Найбільше нелегалів вдалось зафіксувати у столиці Чехії – Празі (третина від загальної кількості).

Більша частина нелегалів обирали своїм пунктом призначення Німеччину. Горе-мігранти використовували зазвичай грузові автомобілі для переміщення по Чехії (460 випадків – ред. 24 канал). Таким чином у країну потрапляли переважно афганці, сирійці та марокканці,
– розповідає прессекретар поліції у справах іноземців Рената Гречманова.

Загалом 105 осіб намагались незаконно перетнути кордон республіки у міжнародних аеропортах. 515 нелегалів затримали під час транзитної міграції за місцем проживання.