Monobank з'явиться в Польщі

Так, співзасновник банку Monobank Олег Гороховський повідомив про вихід українського цифрового банку на європейський ринок, а саме відкриття проєкту "Stereo by mono" в Польщі. Запустити цей цифровий банк планують до квітня 2023 року.

Читайте також Скільки готівки можна зняти в Польщі: ліміти в банкоматах найпопулярніших банків

За словами Гороховського, новий проєкт розрахований переважно на українців, проте також буде доступний і для поляків. У такий спосіб Monobank вирішив допомогти нашим громадянам полегшити переказ коштів на Батьківщину.

За різними оцінками у Польщі перебуває близько 3 мільйонів українців. Ми розраховуємо насамперед на них, але, звичайно ж, будемо дуже раді й полякам. Нам не терпиться здивувати їх українським рівнем банківського сервісу,
— зазначив він.

Запустити цифровий банк планується до квітня 2023 року. Гороховський заявив, що домовленість із банком-партнером у Польщі вже підписана, проте назву банку-партнера ще не розкривають.

У компанії обіцяють надати клієнтам такі послуги:

  • спілкування українською;
  • дистанційна реєстрація через "Дія";
  • цілодобова підтримка у месенджерах;
  • зручні перекази між картками;
  • пряма зручна оплата за різні сервіси в Польщі та Україні (мобільний, паркування тощо);
  • безплатні перекази до України.

У банку пояснюють, що переказ коштів з Польщі в Україну – це один із найбільших каналів надходження валюти в українську економіку.

Як і де отримати доступ

Попередня реєстрація на отримання карт вже почалася. Щоб бути одним із перших користувачів Monobank в Польщі необхідно лише заповнити анкету онлайн. Для того, щоб отримати доступ, необхідно мати PESEL.

За даними офіційного сайту банку, віртуальну картку можна відкрити безплатно, а фізичну замовити за 25 злотих (приблизно 210 гривень). Додаткові функції, як-от відкриття рахунку в євро, реакції та коментарі на платежі, пріоритетна підтримка, будуть доступні в платному пакеті stereo+.