Управління у справах громадянства та міграції Латвії дає 3 місяці на виїзд із країни росіянам, які навіть не подумали про посвідку на проживання. Відповідні листи з проханням виїхати будуть розсилати вже у вересні.

Читайте також Росіян пограбували на величезну суму в аеропорту Барселони

На виїзд – 3 місяці

У Міністерстві внутрішніх справ Латвії підтвердили, що таку розсилку вже готують. За попередніми підрахунками російських адресатів, яких попросять покинути країну, може бути до 6 тисяч.

Це люди, які не виявили жодного бажання ні складати іспит, ні отримати тимчасову посвідку на проживання. Тобто ті, які мовчать. За законом, Управління у справах громадянства та міграції просто повинне надіслати вимогу покинути країну протягом 3-х місяців,
– повідомила голова Комісії Сейму з громадянства та міграції Інгмарса Лідаки.

Що буде, якщо росіяни порушать терміни перебування в Латвії

Якщо людина продовжує перебувати в Латвії незаконно, то може настати момент, коли державні структури про це дізнаються і, відповідно, нагадають про те, що потрібно виїжджати. Кримінальна відповідальність не передбачена, але є адміністративна. Тобто порушника можуть оштрафувати.

У МВС Латвії додали, що такі росіяни можуть отримати будь-який інший дозвіл на перебування в країні. Наприклад, візу або тимчасову посвідку на проживання.