У мережі жінка опублікувала кадри ситуації, свідком якої стала. Упродовж декількох хвилин один з пасажирів сперечався з працівниками аеропорту, які не хотіли пропустити його на борт.

Зверніть увагу Людству анонсували відкриття найбільшого у світі аеропорту: епічні кадри

Чоловік намагався пронести у літак наволочку з секретом

Очевидиця інциденту порадила людям не користуватися абсурдними лайфхаками з мережі. Досягнути своєї цілі все одно не вдасться, а проблеми заробити собі можна. Чоловік набив наволочку своїми речами, а тоді спробував пронести її під виглядом звичайної подушки.

Працівники аеропорту відразу розкусили хитрий лайфхак. Вони запропонували горе-пасажиру альтернативу: заплатити за ручну поклажу та спокійно пройти на борт. Однак спершу чоловік взявся протестувати. Вочевидь, він сподівався, що, зрештою, все спрацює на його користь. Проте не так сталося, як гадалося.

Пасажир намагався пронести на борт наволочку: дивіться відео

Зрештою, чоловіка не пустили на борт. В останній момент він вже був готовий заплатити. Однак – надто пізно. Зрештою, щоб горе-пасажира вивели з аеропорту, залучили поліцейських.

Варто зауважити, що за декілька місяців до того у мережі стали вірусними тіктоки з "наволочковими" лайфхаками. Їхні автори наголошували: це – начебто чудовий спосіб не платити за ручну поклажу.