Найбільше туристів приваблюють відомі туристичні напрямки як-от Париж або Барселона. Там вже ніде яблуку впасти. Зокрема, у Барселоні вже довелося навіть видаляти популярний маршрут з гугл-карт.

Зверніть увагу Мільйонери з Маямі судяться, бо їхній райський куточок став пеклом

Тревел-експерт рекомендує не бігти у натовп туристів, а обрати менш популярні, проте не менш красиві маршрути.

Куди поїхати у відпустку

Гамбург. Одне з найбільш недооцінених міст Німеччини. Водночас північне місто – справжня скарбничка прекрасної архітектури та туристичних див. Зокрема, must visit – район Шпайхерштадт. Окрім того, місто має багато цікавих музеїв, галерей та закладів. Також туристам рекомендують неодмінно відвідати місцевий рибний ринок та скуштувати страви зі свіжих морепродуктів.

Заплануйте подорож до Гамбурга
Гамбург – одне з найкращих міст для відпустки навесні / Unsplash

Монпельє. Місто у самому серці французького півдня не є настільки популярним як-от Ніцца чи Канни. Старовинне та елегантне Монпельє розташоване на березі Середземного моря. Старе місто нагадує музей просто неба. Однією з родзинок Монпельє є місцевий ботанічний сад. Окрім того, місто славиться своїми закладами.

Монпельє – чудове місто для відпочинку у Франції
Монпельє – прекрасне французьку місто / Unsplash

Албанія. Не місто, а ціла країна. Вона продовжує набирати популярності. Питання декількох років, коли там буде ніде яблуку впасти через туристів.

Албанія заворожує своїми краєвидами та морем
Албанія – ніби мікс з усього найкращого для морської подорожі / Unsplash

Однак наразі Албанія суттєво виділяється як серед Балканських країн, так і загалом у контексті світових морських курортів. Зокрема, наголошують, що станом на 2024 рік вона залишає позаду Грецію та Хорватію.