Так, туристичний портал Travelcircus щороку публікує рейтинг найкрасивіших містечок Німеччини. Нещодавно з'явився новий апдейт. Розповідаємо, хто у топі.

Читайте також "Єллоустоун для Європи": у Румунії створюють найбільший заповідник дикої природи

До рейтингу включають лише невеликі міста та комуни, до яких входить від 5 000 до 20 000 осіб. Чимало з них досить популярний у туристів.

Дослідження проводиться наприкінці головного сезону на основі аналізу публікацій у соціальній мережі Instagram – статистики географічних хештегів. Зібравши дані за рік, автори складають рейтинг найчастіше згадуваних малих німецьких міст – місць, фотографії яких найчастіше публікуються на цій платформі.

"Найкрасивіші містечка Німеччини" 2023 року

Баварське місто Фюссен (Füssen), що очолює список, розташоване біля знаменитого замку Нойшванштайн. Відвідувачі цієї пам'ятки часто постачають додатковий хештегом #füssen або #fuessen, що дає цьому, безсумнівно, мальовничому сусідньому місту суттєву фору.

Замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн / Фото UnSplash

Вінтерберг (Winterberg), що займає друге місце, є дуже популярним зимовим курортом, який не страждає від нестачі гостей в інші сезони. Сюди охоче приїжджають влітку, щоб відпочити на природі або покататися на велосипедах тутешніми лісовими доріжками та горбистими ландшафтами.

Вінтерберг

Вінтерберг / Фото Jörg Bauerfeld

Ротенбург-об-дер-Таубер (Rothenburg ob der Tauber) можна сміливо назвати одним із найкрасивіших стародавніх німецьких міст, що зберегли свій історичний вигляд – зокрема середньовічну стіну довжиною майже 3 500 метрів. На стіну можна піднятися і здійснити прогулянку – обійти в такий спосіб приблизно дві третини міста.

Ротенбург-об-дер-Таубер

Ротенбург-об-дер-Таубер / Фото UnSplash

До топ-5 також увійшли Кюлунгсборн (Kühlungsborn) та Кохем (Cochem).

Названо найкращі бари світу у 2023 році

Знаменитий міжнародний рейтинг The Worlds 50 Best Bars оголосив 50 найкращих барів світу 2023 року. 17 жовтня в Сінгапурі відбулась церемонія нагородження.

Переможцем став бар SIPS у Барселоні. Це перша перемога закладу, який заснували два роки тому. Друге місце посів нью-йоркський бар Double Chicken Please, який одночасно став Найкращим баром Північної Америки. Третє місце за баром Handshake Speakeasy захованим в модному районі Колонія-Хуарес в столиці Мексики Мехіко. Хто ще увійшов до списку – читайте за посиланням!