Для використання цих додатків потрібен смартфон на базі Android чи iOS. Лише деякі з них мають онлайн-версію з можливістю входу з персонального комп'ютера.

Читайте також підбірку 7 польських слів, переклад яких вас здивує

Корисні мобільні додатки для тих, хто перебуває у Польщі

Технології постійно змінюються. Деякі мобільні додатки згодом втрачають актуальність. На зміну їм приходять нові, зручніші та більш адаптовані до сучасних запитів. У наведеному нижче списку зазначені мобільні додатки, які є актуальними станом на 2021 рік.

moBILET – ця розробка є польським аналогом українського tickets.ua. Тобто, це сервіс для покупки квитків в режимі онлайн. Він допоможе знайти найвигідніші квитки та уточнити час відправлення та прибуття.

Play24 – це додаток від популярного у Польщі мобільного оператора Play. За допомогою нього зручно перевіряти баланс, обирати тарифний план, підключати нові послуги та контролювати вже замовлені.

Jakdojade – у цьому додатку зручно планувати свій маршрут у громадському транспорті, вказавши адресу перебування та місце призначення. Програма спланує для вас найшвидший з мінімальною кількістю пересадок.

Dom Gratka – ця розробка спростить пошук житла для короткотермінової та довгострокової оренди. У ньому можна спостерігати ціни на житло, переглядати фото квартир та переписуватися з власниками.

Milennium – знадобиться тим, хто має або планує відкривати рахунок у банку Milennium. Додаток допоможе зробити переказ коштів між картками (у Польщі чи в Україну), перевірити баланс та отримати консультацію.

Tropiciel okazji – цей мобільний додаток необхідний любителям шопінгу. У ньому ви знайдете інформацію про акції у всіх магазинах.

Ceneo – ще один додаток для зручних покупок. Містить великий каталог товарів та дає можливість робити онлайн-покупки. З його допомогою ви зможете не лише придбати речі, а й продати.

Kupony – допоможе заощадити на обідах в мережевих закладах швидкого харчування в Польщі. У додатку є такі відомі заклади: KFC, Burger King, Starbucks, Subway, McDonald’s та інші. Щоб скористатися вигодою, треба показати касиру екран смартфону з кодом знижки.

Quizlet – рекомендований для тих, хто вчить польську мову. Quizlet пропонує користувачам цікаві вправи для того, щоб запам'ятовувати слова та поширені вирази.

Pyszne.pl – містить каталог польських закладів харчування й актуальні ціни. З його допомогою можна замовити доставлення їжі на роботу чи до дому.

TravelPost – додаток TravelPost допоможе легко й дешево відправити посилку. Сервіс об'єднує українських іммігрантів з мандрівниками, які беруть за доставлення менше, ніж водії автобусів, та можуть доставити швидше.

З мобільними додатками українцям у Польщі зручно виконувати щоденні справи / Фото Unsplash