Себастьян Курц вважає, що слід дотримуватися чіткого плану виведення країни з карантину. Не останню роль у пришвидшенні послаблень карантинних обмежень відіграють темпи вакцинації населення.

Дізнавайтеся також Угорщина послаблює карантин з 7 квітня: що дозволять у країні

Послаблення карантину

У травні 2021 року Австрія планує послаблення обмежень майже для всіх підприємств сфери послуг. Очікується відчинення магазинів, салонів краси, закладів громадського харчування та відновлення навчання у школах.

Не планується послаблювати обмеження для сфери розваг та дозвілля, зокрема й туризму. Канцлер порадив жителям Австрії планувати проведення цьогорічної відпустки на Батьківщині та запевнив, що влітку сам дотримуватиметься цієї рекомендації.

Водночас російськими ЗМІ активно шириться неправдива інформація про те, жителям Австрії раптово заборонили відвідувати магазини без негативного тесту на коронавірус.

"Супутник V"

Також політик повідомив, що переговори про можливу закупівлю російської вакцини Sputnik V зараз є на фінальній стадії. За словами канцлера, є шанси на те, що Австрія отримає вакцину в пріоритетному порядку. Таким чином, Австрія може стати третьою країною ЄС, яка купить вакцину російського виробництва.

В Австрії швидше за все будуть вакцинуватися "Супутник V" / Фото Depositphotos