Цього разу на ярмарку вакансій шукають далекобійників. Дійство відбудеться в онлайн-форматі.

Важливо Кому мігранти довіряють свої гроші: інтерв'ю з працівником служби підтримки сервісу переказів

На ярмарку імміграційні офіцери розкажуть про можливості переїзду в провінцію, а місцеві роботодавці будуть підбирати собі співробітників серед учасників сесії. Кандидати зможуть не лише знайти роботу в Нью-Брансвік, але й подати заявку на постійне проживання.

Що відомо про Нью-Брансвік?

Це найбільша за територією з трьох атлантичних провінцій Канади і єдина офіційно двомовна провінція в країні. Люди там спілкуються як французькою, так і англійською.

Провінція Нью-Брансвік, де відбудеться ярмарок вакансій: карта

Вимоги до кандидатів

Кандидати повинні мати стаж не менше 1 року на повний день або 2 років на неповний день в потрібному секторі протягом останніх 5 років. Враховується тільки оплачувана робота, волонтерство та стажування не підходять.

Подача заявки

Кандидатів, які підходять за вимогами, запрошують зареєструватися на онлайн-порталі. Там необхідно заповнити анкету та прикріпити низку документів у форматі JPG або PDF. Серед них:

  • сторінка закордонного паспорта з фотографією;
  • віза, що підтверджує легальне перебування, якщо ви проживаєте не у своїй рідній країні;
  • звіт про завірення диплому про освіту (при наявності);
  • результати мовного тесту (при наявності);
  • резюме.

Цікаво Знайти роботу та емігрувати: у Канаді відкрили реєстрацію на найбільший ярмарок вакансій

Що буде далі

Комісія Нью-Брансвік розглядатиме заявки і буде зв'язуватися з кандидатами, які її зацікавили. Їм повідомлять точну дату і час проведення інформаційної сесії. До участі будуть допущені тільки кандидати, відібрані комісією.

Учасники, які зацікавили представників провінції або роботодавців, надалі отримають можливість іммігрувати в Нью-Брансвік по одній з провінційних програм або за Атлантичною програмою.