Одна з найдавніших держав Європи та колиска західної цивілізації, яка славиться своєю красою, райськими островами, тисячолітніми пам'ятниками та жвавими прибережними містами, закликає цифрових кочівників приїздити. Програму для них уже запустили.

Читайте також Українці на роботі в Європі: в яких країнах найбільше працевлаштованих біженців

Греція просуває візи для цифрових кочівників

Минулого року Греція офіційно запустила цифрову кочову візу, що дозволяє неєвропейським кочівникам переселятися до країни за чіткішим і безпечнішим міграційним маршрутом.

Для подання на візу знадобиться стандартний пакет документів з договором, що підтверджує віддалену роботу, та довідкою про доходи, яка підтверджує зарплату на рівні 3 500 євро на місяць.

Візи видають на різні терміни, можна отримати на рік чи більше. З грецьким DNV особа може перебувати в країні довше 90 днів із будь-якого 180-денного періоду, якщо віза дійсна та людину не зв'язують правила в'їзду чи виїзду з Шенгенської зони, а також дозвіл на в'їзд, що стосуватиметься туристів.

Греція – зручна країна для цифрових кочівників. Там високий рівень життя та суспільної безпеки, порівняно низькі ціни та гарна погода майже весь рік.

Наразі в Греції іноземцям було видано 1 693 DNV, що робить її дуже затребуваним місцем для дистанційної роботи в Європі.

Греція просуває візи для цифрових кочівників

Греція просуває візи для цифрових кочівників / Фото UnSplash

10 найкращих країн для дистанційної роботи

ТОП-10 країн для віддалених працівників виявилися досить дорогими. Всі вони розташовані в Європі і є доволі популярними не лише для цифрових кочівників, а й для туристів.

Цікаво, що в цьому списку переважають країни Західної та Північної Європи, де рівень життя високий, а ціни на житло, транспорт, харчування та інші послуги зовсім не низькі.

Данія, яка славиться своїм високим рівнем життя, стала лідером у світі для віддалених працівників. Це підтверджують результати нового дослідження Global Remote Work Index. Які ще країни увійшли до рейтингу – дізнаєтесь за посиланням.