Виплата надається на одну людину чи сім'ю в розмірі від 330 до 460 євро. Ці кошти виплачують на покриття надзвичайних витрат, що виникли на тлі життєвих обставин. Про це повідомляє офіційний хорватський ресурс допомоги біженцям з України.

Зверніть увагу Як не занепадати духом в чужій країні: поради для тих, хто вимушено опинився за кордоном

Як отримати фінансову допомогу у Хорватії

Щоб отримати допомогу, слід подати заяву на одноразову фінансову допомогу черговому соціальному працівникові у Центрах притулку та у закладах Колективного проживання. Якщо ви проживаєте у приватному житлі – заявку можна подати в Центрі соціального захисту населення та його відділеннях у Хорватії, їхні адреси можна знайти за цим посиланням.

Зазначається, що грошова допомога може бути призначена лише після співбесіди. Рішення про призначення фінансової допомоги залежить від того, чи має особа в Хорватії родичів або друзів, чи влаштована на роботу і який має рівень доходів.

За додатковою інформацією про виплати звертайтесь за номером +385 99 399 7317 або пишіть на електронну адресу ukrajina@mrosp.hr.

Біженці у Хорватії також можуть отримати іншу допомогу

  • Українцям у Хорватії ще надає допомогу Червоний Хрест – продукти, одяг, ліки. Заявку можна оформити за посиланням.
  • Також допомогу продуктами та іншими необхідними речами надає організація Карітас – їхні центри можна знайти біля кожного великого, католицького Костелу.