Позитивно оцінили роботу українців організатори найбільшого у Центрально-Східній Європі проекологічного заходу Carbon Footprint Summit 2021. Магазину присудили одну із шести головних нагород, а саме відзнаку у категорії "Функціональність організації".

Цікаво Шість квадратних метрів "добра": як українці почали бізнес з найменшої кав'ярні в Польщі

Про нестандартний бізнес українців у Кракові

Еліна Черкас і Ярослав Кашлюк пропагували екологічний стиль життя ще задовго до відкриття власної крамниці. Подружжю довгий час доводилося їздити по всьому Кракову в пошуках екопродуктів. Тоді вони вирішили створити свій тематичний бізнес, який би відповідав ідеї zero waste ("нуль відходів").

Товари у згаданому магазині переважно продаються на вагу. Відвідувачі роблять покупки з тканинними сумками, паперовими пакетами чи скляною тарою. Все для того, аби не виробляти зайвих відходів.

Про Carbon Footprint Summit 2021

Carbon Footprint Summit 2021 – це унікальний форум, що поєднує багато галузей: науку, технології, громадську активність та бізнес. У заході беруть участь близько:

  • 1 800 стаціонарних учасників;
  • 2 800 онлайн-учасників;
  • 100 експертів;
  • 50 різних дискусійних панелей.

Організатори Carbon Footprint Summit у Кракові, серед іншого, заявили: вони дбають про те, аби вуглецевий слід від їх заходу був якомога меншим. А за піклування про те, щоб вуглецевого сліду було менше у світі загалом й відзначили крамницю Luzem.

Українці відкрили екологічну крамницю у Кракові / Фото фейсбук Zero Waste Luzem