У Дубаї з'явиться люкс-готель у формі Місяця

Новий мегакурорт у формі Місяця вже будується, а відкриття планують у 2025 році. Його первісна вартість робіт оцінюється в 5 мільярдів доларів.

Може зацікавити Італійське місто платитиме 15 000 євро за переїзд на мальовничий острів: деталі

Автори проєкту зазначають, що зовні він не просто виглядатиме як масивна, порізана кругла маса: перебування тут стане захопливим, позаземним досвідом.

За проєкт відповідає канадська архітектурна компанія Moon World Resorts Dubai Moon. Вони прагнуть запропонувати туристам, які люблять космос, якомога ближчу до міжзоряної пригоди.

Прогулюючись місячною поверхнею курорту, яка називається "місячна колонія", гості матимуть відчуття, ніби ходять по Місяцю,
– йдеться у повідомленні.

Щодо інфраструктури, то всередині основного комплексу, а саме дископодібної конструкції, будується загалом 300 приватних бутикових резиденцій. Вони відомі як "небесні вілли", і очікується, що після відкриття курорту плата за них буде вищою через унікальне розташування та нескінченний перелік зручностей.

Який вигляд матиме місячний готель у Дубаї / Фото Moon World Resorts

Туристи також зможуть насолодитися нічним клубом на території, концертним майданчиком, спа-комплексом, "місячним шаттлом" для транспортування курортом, і не тільки цим.

Коли планують відкриття

Курорт планується відкрити десь у 2025 році, і він зможе "комфортно" прийняти "щонайменше" 2,5 мільйона відвідувачів.

Після завершення будівництва споруда має мати висоту понад 735 футів, що долучить її до списку захмарних пам'яток, які зараз є найбільш знаковими об'єктами Дубая.