Чипси зі смаком борщу

В описі цих снеків йдеться, що чіпси зі смаком українського борщу – унікальний продукт для гурманів та поціновувачів української культури. Напрочуд смачні та ароматні чіпси відрізняються насиченим смаком традиційного борщу, приготованого у вигляді хрустких скибочок картоплі.

Також на тему Ботанічний сад Варшавського університету відкрився на літній сезон

Цей продукт призначений для людей, які цінують унікальні смаки та хочуть відкрити для себе нові кулінарні враження. Вони ідеально підходять для вечірок як доповнення до бутербродів або просто для післяобіднього чаю з родиною та друзями.

Найголовніше, що всі прибутки від продажу чіпсів зі смаком українського борщу підуть на підтримку України. Купуючи цей товар, ви можете підтримати український народ у скрутну хвилину, надавши йому матеріальну допомогу. Вартість такої пачки чіпсів – 9,1 злотих. Україно, дякуємо за мужність та боротьбу за краще майбутнє ,
– зазначили в компанії.

Де купити можна купити чіпси зі смаком борщу

Купити незвичайні чіпси можна в інтернет-магазині. На сайті магазину сказано, що їхню продукцію в Польщі можна також знайти в магазинах: Auchan, Topaz, Stokrotka, HalfPrice, Relay, Inmedio.