У Туреччині заборонять "all inclusive"

Основне виправдання полягає в тому, що турецький бізнес майже не заробляє на туристі, який відпочиває за цією системою. Річ у тім, що витрати туристів скоротилися до мінімуму – вони більшу частину часу проводять на територіях готелю.

Читайте також Куди поїхати влітку 2023: названі найпопулярніші напрямки серед туристів

Організації кажуть, що не можуть заробляти через туристів, які приїжджають до країни "повними пакетами". Як показує статистика, іноземці практично не виходять за межі готелів, відповідно не витрачають гроші.

В результаті інші галузі туризму, наприклад, медичний туризм, приносять тепер турецькому бюджету і місцевому бізнесу незрівнянно більше грошей, ніж "класичний" пляжний турист "все включено".

Попри те, що кількість туристів зростає, особа, яка кілька років тому витрачала у Туреччині 900 доларів, тепер витрачає в середньому поза готелем менш як 2 долари. Найважливішою причиною такого зниження витрат на душу населення є те, що туристи зупиняються в готелях, не подорожують і не витрачають гроші,
– сказав президент Конфедерації турецьких торговців і ремісників (TESK) Бендеві Паландекен.

На його думку, слід відмовитися від системи "все включено" в турецькому туризмі, щоб збільшити доходи від туризму в Туреччині.

В Туреччині хочуть скасувати систему "все включено" / Фото whitecityhotels.com​

Паландекен також згадав традиційний аргумент про те, що система "все включено" є основною перешкодою для розвитку гастрономічного туризму. Підприємці хочуть фокусуватись на мандрівниках, які приїжджають вивчити природну, культурну та гастрономічну культуру країни.