Підвищення зарплат буде стосуватися понад 60 тисяч працівників. З 2022 року Biedronka планує виділяти на виплату фінансових зобов'язань перед персоналом понад 142 мільйони злотих на рік.

Цікаво Легко не буде, нас тут ніхто не чекає, – українка розповіла, як знайти роботу в Польщі

Скільки будуть заробляти касири у Biedronka

З січня наступного року продавці-касири, які є початківцями, будуть отримувати за свою працю від 3 460 до 3 800 злотих брутто на місяць. Отже, доходи без податків будуть становити від 2 530 до близько 2 770 злотих.

Досвідчені продавці-касири можуть сподіватися на більші заробітки. Так, при наявності трьох років досвіду у наступному році можна буде заробляти від 3 600 до 4 050 злотих брутто щомісяця.

Підвищення зарплат торкнеться не лише касирів. Наприклад, працівники складів з мінімальним стажем будуть отримувати від 3 800 до 4 100 злотих брутто, а адміністративно-складські інспектори зароблятимуть близько 4 650 – 4 950 злотих брутто на місяць.

Про Biedronka

  • Biedronka – це найпопулярніша мережа супермаркетів у Польщі. Вона складається з понад 3 000 дисконтних магазинів у понад 1 000 населених пунктах Польщі.
  • Biedronka дуже популярна серед трудових мігрантів з України. Українці часто закупляються у мережі через доступні ціни. Також серед працівників Biedronka багато українців.
  • Цікаво, що колишній прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск якось зробив рекламу мережі. На слова Ярослава Качинського про те, що Biedronka є магазином для бідних, політик відповів, що сам купує продукти у цих магазинах. Після цієї заяви продажі мережі раптово зросли на 5 %.

Також вас може зацікавити сюжет 24 каналу про те, в які країни виїжджають українці і скільки їм платять: дивіться відео