Йдеться про сервіс Uber Aid Shuttle. Відтак, так звані шатли курсуватимуть за маршрутом Львів – Шегині – Львів. У Львові спеціальний автобус відправлятиметься з Приміського залізничного вокзалу й довозитиме пасажирів до прикордонного пункту пропуску. А тоді вирушатиме у зворотньому напрямку. Користувачі додатка Uber можуть забронювати до 4 місць у зручному автобусі.

Варто знати Українські біженці в Німеччині: яку грошову допомогу виділяє держава і як знайти роботу в країні

Ця послуга абсолютно безкоштовна й має на меті не лише розвантажити місцевих перевізників, оскільки пасажиропотік через українсько-польський кордон зріс, а й повинна хоч трохи допомогти з вирішенням проблеми дефіциту палива в Україні.

Uber продовжує підтримувати українські громади у зв’язку з нестачею палива, тож ми раді повідомити про запуск нової ініціативи Uber Aid Shuttle у Львові. Це тимчасове рішення, яке допоможе людям легше пережити наявну паливну кризу та комфортно повернутися до України,
– зазначила представниця Uber Івона Крук.

Крім цього, на сьогодні послугами Uber можна скористатися у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Рівному та Кременчуці.

Вам може бути цікаво – Поляки збудували 140 км стіни на кордоні з Білоруссю: деталі дивіться у відео