Суть акції дуже проста – люди роблять щеплення й автоматично беруть участь в розіграші подарунків.

Важливо Шість квадратних метрів "добра": як українці почали бізнес з найменшої кав'ярні в Польщі

Умови акції в Австрії

Акція має назву "Хто вакцинується, той виграє". Участь у ній зможуть взяти усі мешканці в країні віком від 18 років, які зробили щеплення проти COVID-19 у період з 1 жовтня по 20 грудня. Водночас неважливо, це буде перша, друга чи третя дози вакцини.

Для участі в лотереї слід зареєструватися на спеціальному сайті, надавши свої контакті дані.

Головні призи – будинок і авто

Серед головних призів акції – сімейний будиночок, а також електромобіль. Загалом розігруватимуться майже 1 тисяча подарунків, наданих австрійським бізнесом. Оголошення переможців відбудеться у прямому ефірі передачі "Світло у темряву", яка традиційно проходить на ORF у Святий вечір, 24 грудня.

Яка ситуація з COVID-19 в Австрії

В Австрії, населення якої складає приблизно 10 мільйонів осіб, з початку пандемії на коронавірус захворіли понад 1,1 мільйона людей. Водночас 994,091 хворих одужали, а ще 12,4 тисячі хворих померли. За останніми даними, приблизно 66,08% населення Австрії повністю вакциноване проти вірусу.

Як в Австрії протидіють коронавірусу

Уряд має намір із лютого 2022 року запровадити загальну обов'язкову вакцинацію від коронавірусу. Конкретні деталі цього законопроєкту мають бути представлені у середині грудня. А з 22 листопада в Австрії ввели локдаун, що поширюється тільки на жителів країни, які не прищепилися від коронавірусу. Він триватиме щонайменше 10 днів і передбачає наступне:

  • заклади освіти перейшли в онлайн-формат,
  • зачинилися ресторани,
  • скасовані культурні події.

Людям можна виходити з дому тільки в разі крайньої потреби, як-от за покупками предметів першої необхідності та для фізичних вправ.