3 найгірші вакансії закордоном

Спеціаліст з працевлаштування Руслана Бровчук назвала три вакансії, які є найгіршими закордоном. Вона порадила українським біженцям не поспішати займати місця у цих галузях.

  • Підприємство із виготовлення фарб та лаків

Бровчук нагадала, наскільки небезпечним є отруєння парами хімікатів. Можна не лише захворіти, а й померти через сильну інтоксикацію.

Якщо ви працювали чи працюєте на такому виробництві і вас часто турбує задишка, сухість очей, кашель чи постійний головний біль – це лише перші дзвіночки страшніших хвороб,
– каже вона.

Організм буде повільно уражатись продуктами розпаду, а шкідливі речовини – накопичуватися в органах – мозку, легенях та печінці.

  • Сміттєпереробний завод

Працівникам м'ясопереробних заводів видають спецодяг, але він не забезпечить повного захисту. Постійна робота з відходами передбачає не тільки нестерпний запах, а й контакт з бактеріями – і зараження різноманітними інфекціями.

Фахівець пояснює, що за таку важку роботу вам не заплатять гарні гроші, натомість ви ризикуєте набагато більше.

  • Птахофабрика

Локацію підприємств з виробництва м'яса птиці та яєць можна знайти із заплющеними очима – за запахом. Це можуть підтвердити всі, хто хоч раз був поруч із такими фермами.

Якщо ви маєте слабкий імунітет, маєте великий ризик підхопити низку захворювань,
– попереджає експерт.

Тому порадила таким людям не звертати увагу на подібні вакансії.


Птахофабрика – не найкраща робота для здоров'я / Фото nationalbusinesscapital.com