Та насамперед громадяни України, які були змушені покинути свої домівки заради відчуття безпеки, шукають житло. Знайти безплатне помешкання можна на багатьох ресурсах.

Актуально Як миттєво та безплатно надіслати кошти в Україну

Як в Польщі знайти безкоштовне житло

Компанія TransferGo, яка займається міжнародними грошовими переказами постійно ділиться корисною інформацією для українців за кордоном. Цього разу TransferGo сформував перелік сайтів, за допомогою яких можна знайти житло в Польщі. Варто зауважити, що пропозиції на деяких ресурсах поширюються також на інші європейські країни, адже деякі люди зараз розглядають Польщу як транзитний варіант, а самі натомість прямують до Німеччини, Нідерландів чи до іншої країни, яка має стати для них кінцевою локацією. Важливо, що більшість оголошень, розміщених на зазначених нижче сайтах, є пропозиціями щодо надання безплатного помешкання.

Де знайти житло в Польщі і не тільки

  • Локальний розділ OLX – тут щирі громадяни Польщі люб'язно зголошуються прихистити в себе українців, яким потрібна допомога.
  • Сайт з пропозиціями житла в Польщі для біженців.
  • Волонтерський сервіс – допомагають біженцям знайти автоматично безкоштовне місце проживання. Притулки надають небайдужі приватні особи або установи.
  • Карта Європи з позначками місць, де можуть надати безплатне тимчасове помешкання – тут можна знайти інформацію не лише про Польщу.
  • Платформа для прихистку біженців у Європі.

Є багато сайтів, за допомогою яких українці можуть знайти безплатне житло в Польщі / Фото Unsplash

Як фінансово підтримати рідних з-за кордону

Найвигідніший та найшвидший спосіб надіслати кошти в Україну з-за кордону пропонує сервіс TransferGo. Зокрема, з тарифом "Зараз" кошти з картки відправники надійдуть на будь-яку картку одержувача в Україні без жодної комісії лише за дві хвилини. Так само миттєвими та безкоштовними є перекази між картками польських банків.

Отже, з TransferGo зручно підтримувати як рідних в Україні, так і допомагати на місці тим, хто вже перетнув кордон.

В складні часи важливо допомагати усім можливим, даючи фізичну, моральну та фінансову підтримку. Разом ми сила!
– зазначили в компанії.

З TransferGo можна надіслати кошти в Україну миттєво і без комісії / Фото TransferGo

Про TransferGo

  • Нагадуємо, що TransferGo є одним із найшвидших та безпечних сервісів грошових переказів в Європі.
  • На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot компанія отримала оцінку "Відмінно" та досягла 96-відсоткового і п'ятизіркового рейтингу.
  • Якщо у користувачів виникають питання, служба підтримки TransferGo може надати фахові консультації 9 мовами, зокрема українською.

Українці за кордоном довіряють TransferGo / Фото Unsplash