Так, фотоексперти ParrotPrint назвали сім популярних серед туристів місць, де суворо заборонено робити селфі. За порушення заборони мандрівникам можуть загрожувати штрафи.

Читайте також На курорті за системою "все включено": найщасливіша країна світу запускає майстер-класи з щастя

7 популярних туристичних локацій, де заборонені селфі

  • Зоопарки Нью-Йорка

Фотографуватися з будь-якими великими кішками в зоопарках, на карнавалах і в цирках Нью-Йорка заборонено. Обмеження запровадили у 2014 році у зв'язку зі збільшенням кількості "тигрових селфі".

Кожному порушнику загрожує штраф до 1 000 доларів. Ініціатори заборони в такий спосіб хотіли зупинити експлуатацію тварин.

  • Будинок коштовностей, Лондонський Тауер

Заборона введена з міркувань безпеки, а її дотримання контролюють як охоронці, так і камери відеоспостереження.


Лондонський Тауер / Фото businessvisit.com.ua

  • Памплона, Іспанія

Локація добре відома як місце проведення небезпечного "забігу биків". Кожен, хто буде спійманий за селфі з биками, буде оштрафований на 3 000 євро через порушення техніки безпеки.

  • Музей Ван Гога, Амстердам

Знаменитий музей заборонив як селфі, так і будь-які інші фотографії на своїй території. Адміністрація музею пояснила, що це заважає насолоджуватися мистецтвом та порушує права інших відвідувачів на приватність.

Музей Ван Гога / Фото ArchDaily
  • Сікстинська капела, Ватикан

У Сикстинській капелі також заборонено робити фотографії та селфі. Це правило було введено в 1980 році, коли японська телевізійна мережа Nippon профінансувала реконструкцію капели, а натомість отримала ексклюзивні права на фотографії всередині.

  • Озеро Тахо, Каліфорнія

На озері Тахо туристам заборонено робити селфі через ризик зустрічі з дикими тваринами, зокрема з ведмедями. Місцева влада ввела заборону, щоб запобігти небезпечним ситуаціям та убезпечити відвідувачів.


Озеро Тахо / Фото Visit the USA

  • Саудівська Аравія

У консервативній мусульманській країні заборонено фотографувати під час паломництва до Мекки – це вважається неповагою, оскільки люди тут здійснюють святу подорож і акт поклоніння.