Так, поки що немає безкоштовних рейсів до України. Автобуси, які їдуть з Іспанії до Польщі за українцями, повністю завантажені гуманітарною допомогою та не беруть людей. Швидше за все, так буде, доки в Україні триватиме війна. З усім тим, є інші способи дістатися на рідні землі.

Корисно знати Як надіслати посилку з України до Польщі та навпаки: тарифи популярних поштових операторів

Залізницею

Безкоштовно можна добратися потягами у напрямку Іспанія – Франція – Німеччина – Польща – Україна. Ось сайти залізничних перевізників:

Квитки можна отримати безоплатно уже безпосередньо в касах або інформаційних пунктах на вокзалах. При цьому вам потрібно буде пред'явити паспорт України (можуть попросити показати штамп про перехід кордону та записати ваші дані).

Літаком

Шукайте рейси на сайті Skyscanner, але купуйте квитки на сайті авіакомпанії того рейсу, який собі приглянули. Є прямі рейси до Польщі, але якщо бюджет обмежений, можна обрати рейси з пересадками.

Автобусом

  • Європейський перевізник FlixBus (є прямі рейси з Іспанії до Польщі, вартість 170 євро для дорослих) – https://global.flixbus.com/
  • Сайт з пошуку квитків на автобуси по Іспанії та Європі – https://www.omio.com/travel/spain
  • Пошук квитків на автобуси по Європі та Україні – https://busfor.by/
  • Автобуси Україна – Іспанія – Україна українського перевізника (200 євро – дорослі, 150 євро – діти) – https://grandes-tour.com.ua/

Автомобілем

Вам може бути цікаво – Чоловіків, які не повернулися з-за кордону під час війни, можуть карати: дивіться відео