Як надіслати посилку з України до Польщі та скільки це буде коштувати – розповіли у сервісі переказу коштів TransferGo.

І ще Скільки коштів з-за кордону надійшло в Україну за останні 45 днів: цікава статистика

Укрпошта надсилає посилки за кордон зі значною знижкою

З 11 березня Укрпошта запустила акцію "Посилка з дому", в рамках якої користувачі отримують 70% знижки на міжнародні відправлення до таких країн: Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини або Молдови.

Оформити відправлення такої посилки можна у відділенні Укрпошти, онлайн в особистому кабінеті або ж в мобільному додатку. За 15-кілограмову посилку доведеться заплатити приблизно 600 гривень.

Детальніше про акцію можете дізнатися за посиланням, а усі тарифи Укрпошти вказані тут.


Укрпошта відправляє посилки у країни Європи / Фото instagram Укрпошти

Нова пошта доставляє посилки для біженців за спеціальним тарифом

З 12 березня Нова пошта відновила міжнародну доставку. Посилки рідним можна відправити до 25 країн Європи, скориставшись тарифом "Речі з дому за кордон". Вартість відправлення 15-кілограмового вантажу середніх габаритів складе близько 2000 гривень. Додаємо посилання, де можна детальніше почитати про особливості відправлення.


Новою поштою можна відправити найнеобхідніше своїм рідним за кордон / Фото instagram Нової пошти

Meest дає можливість надіслати посилку до 10 країн Європи

З 23 березня міжнародний поштовий оператор Meest відновив доставку до кількох європейських країн. Одяг, гуманітарні та інші товари можна відправити рідним до Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Угорщини. Вартість доставки вантажу вагою 15 кілограмів коштуватиме близько 1000 гривень. Зверніть увагу також, що у компанії є низка вимог до ваги та розміру посилки – подробиці можна дізнатися за посиланням.


Meest відновив міжнародну доставку посилок / Фото facebook Meest

Як надіслати посилку з Польщі в Україну

З 1 квітня Poczta Polska в рамках кампанії "Допоможіть Україні" запустила акцію, за умовами якої можна безкоштовно надіслати посилки EMS вагою до 20 кілограмів в Україну. Необхідно також вказати, що це "Гуманітарний вантаж". Цінність предметів у посилці має перевищувати 100 євро. При цьому одна людина може надіслати лише одну безкоштовну посилку. Детальніше про послугу пошти Польщі читайте тут!


Поштовий оператор Польщі надсилає посилки в Україну безкоштовно / Фото instagram Poczta Polska

Альтернативні способи відправити посилку за кордон

Деякі компанії, які займаються регулярними пасажирськими перевезеннями, розширили спектр своїх послуг та почали займатися перевезенням посилок. Перевага – швидкість доставки, недолік – найчастіше отримати посилку можна лише у конкретному місці. Іноді відправники просто домовляються із водіями автобусів про передачу вантажу. У цьому випадку є ризик, що посилка так і не потрапить до одержувача, а пред'являти претензії буде нікому.

Основні правила відправлення міжнародних посилок

Перевізники встановлюють певні вимоги до пакування посилок. Зазвичай предмети складають у картонну коробку, проте важливо ставити їх досить щільно, аби вони не рухалися всередині посилки під час транспортування та не пошкодились.

Заборонено надсилати посилкою:

  • зброю та боєприпаси;
  • легкозаймисті речовини та горючі матеріали;
  • документи;
  • гроші, банківські картки, вироби із золота, срібла та дорогоцінних металів;
  • наркотичні засоби, психотропні речовини та їхні аналоги;
  • тютюнові вироби;
  • алкоголь;
  • харчі тваринного походження та інше.